Tatranské hrebene - názvoslovie II. časť

08.04.2022
tatranske-hrebene-nazvoslovie-ii-cast

Druhý diel Tatranských hrebeňov je na svete a už od začiatku tejto zimy aj v predaji. Autor knižky kežmarčan Viktor Uherka dodržal slovo a ako sám hovorí, po veľkom úspechu jednotky prichádza na svet aj dvojka. Nuž, pri tom zvýšenom záujme o Vysoké Tatry v posledných rokoch je to aj celkom logické, že takáto knižka si nájde svoje miesto medzi množstvom fanúšikov našich najvyšších hôr.

V druhom dieli plánovanej štvordielnej série nájdete fotky aj s popismi všetkých hrebeňov a vrcholov medzi Javorovým sedlom a Východnou Železnou bránou. Fanúšikovia si v knižke nájdu množstvo známych i nových pohľadov na obľúbené hory aj s podrobnými názvami vrcholov, sediel a žľabov. Viktor už okrem iného stihol aj prezradiť, že na trojke sa intenzívne pracuje a z už vypredanej jednotky sa plánuje dotlač. Takže držme mu palce, šanca na skompletizovanie celej série naberá reálne konTúry ;-)

Kniha „Tatranské hrebene - názvoslovie“ sa dá objednať cez správu na rovnomennej stránke na Facebooku (https://www.facebook.com/tatranskehrebenenazvoslovie/). Cena knihy je 18 €.

 

Martin Bartoň

 

Fotky Tatranské hrebene - názvoslovie II. časť

Súvisiace články:

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri